Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare imprejmuire

Număr anunț
DA20433375
Autoritate contractantă
COMUNA MURIGHIOL (CUI 4793979)
Furnizor / câștigător
RAMALINSTAL PROJECT SRL (CUI 38097360)
Cod CPV
44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.357,91 RON
Valoare atribuită
35.357,91 RON
Data publicării
24.05.2018 08:37
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.357,91 RON

din 35.357,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.