Atribuită Cumpărare directă

Furnizare cântar electronic, capacitate 40 kg, pentru Cantina de Ajutor Social Rădăuți

Număr anunț
DA36275215
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
212,14 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,14 RON