Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu o usa Candy +Plita incorporabila Hansa +Televizor SHARP LED 43FH2EA+Suport TV de perete

Număr anunț
DA36275229
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.137,36 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.137,36 RON