Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cefort 1g pulb.sol.inj/perf/10ml*10fl (CEFTRIAXONUM) - 185006487
- Număr anunț
- DA20443189
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.350 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 14:19
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.350 RON
din 2.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro