Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de medicamente

Număr anunț
DA20442992
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
MEDIFARM SRL (CUI RO1120030)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.452,38 RON
Valoare atribuită
1.452,38 RON
Data publicării
24.05.2018 14:12
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.452,38 RON

din 1.452,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.