Atribuită Cumpărare directă

SEDINTE FITNESS SPORTIVE SECTIA VOLEI 15.08. - 31.08.2024

Număr anunț
DA36275288
Autoritate contractantă
FOTBAL CLUB ARGES (CUI 27775114)
Furnizor / câștigător
ELYSSIUM WELLNESS SRL (CUI 33435060)
Cod CPV
98336000-7 · Servicii de antrenament, de exercitii fizice sau de aerobic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
665,70 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,70 RON