Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica jumbo 1str natur 550gr
- Număr anunț
- DA20433211
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.420 RON
- Valoare atribuită
- 3.420 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 08:27
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.420 RON
din 3.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro