Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MOTOCOASA SI MOTOFERASTRAU STIHL

Număr anunț
DA20443493
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
NICOLE TIM SRL (CUI 24584179)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,55 RON
Valoare atribuită
765,55 RON
Data publicării
24.05.2018 14:31
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,55 RON

din 765,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.