Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inregistrare sistematica in sectoare cadastrale, in Comuna Uileacu de Beius
- Număr anunț
- DA20445916
- Autoritate contractantă
- Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
- Furnizor / câștigător
- PRELUCA PETRU - TOPOGRAF (CUI 37197000)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.010 RON
- Valoare atribuită
- 17.010 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 16:27
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.010 RON
din 17.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro