Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,6% sub estimat
Varfuri pentru micropipete Eppendorf epTIPS LoRetention Reloads
- Număr anunț
- DA20415514
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 607,74 RON
- Valoare atribuită
- 519,14 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 14:44
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
519,14 RON
din 607,74 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 88,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.