Ofertă refuzată Cumpărare directă

SENZOR TERMOELECTRIC OMNIDIRECTIONAL DE VITEZA CONFORM ANUNT ADV1009401 din 10,05,2018

Număr anunț
DA20426993
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI RO9766541)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.594 RON
Valoare finală
11.594 RON
Data publicării
23.05.2018 13:05
Data finalizării
25.05.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.