Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii totem luminos ( intrare si iesire din comuna)

Număr anunț
DA20445283
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
ART PLUS SRL (CUI RO16942780)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.590 RON
Valoare atribuită
12.590 RON
Data publicării
24.05.2018 15:38
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.590 RON

din 12.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.