Ofertă acceptată Cumpărare directă

laveta bumbac dimensiune 50/30

Număr anunț
DA20438213
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
REM-ROX SRL (CUI RO11457025)
Cod CPV
39542000-3 · Carpe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.520 RON
Valoare atribuită
14.520 RON
Data publicării
24.05.2018 11:29
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.520 RON

din 14.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.