Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda decorativa bumbac, alb, 10mm latime, 100m lungime

Număr anunț
DA20433501
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
AS CLEAN ZONE SRL (CUI RO33208599)
Cod CPV
39561120-9 · Banda textila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,60 RON
Valoare atribuită
325,60 RON
Data publicării
24.05.2018 08:44
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,60 RON

din 325,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.