- Număr anunț
- DA20449606
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,50 RON
- Valoare atribuită
- 247,50 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 10:18
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,50 RON
din 247,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro