Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare materiale de constructii la Primaria comunei Pades
- Număr anunț
- DA20409152
- Autoritate contractantă
- COMUNA PADES (CUI 4898932)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.359 RON
- Valoare atribuită
- 3.359 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:19
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.359 RON
din 3.359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro