Ofertă acceptată Cumpărare directă

Structura Aluminiu 260x220

Număr anunț
DA20451775
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
H.E.P. PRODCOM S.R.L. (CUI RO4094997)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.609,25 RON
Valoare atribuită
16.609,25 RON
Data publicării
25.05.2018 11:52
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.609,25 RON

din 16.609,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.