Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHETE DE PROMOVARE, CARTI SI PREMII CONCURS

Număr anunț
DA20449501
Autoritate contractantă
Comuna Galicea (CUI 2541118)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.523,20 RON
Valoare atribuită
5.523,20 RON
Data publicării
25.05.2018 10:13
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.523,20 RON

din 5.523,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.