Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Inregistrare sistematica a imobilolor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara

Număr anunț
DA20451414
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
NUCUTARI I. PETREA CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 31207856)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.557 RON
Valoare atribuită
64.557 RON
Data publicării
25.05.2018 11:37
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.557 RON

din 64.557 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.