Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB UTILAJE
- Număr anunț
- DA20450980
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PROTECTIE A PLANTELOR BRASOV (CUI 13792077)
- Furnizor / câștigător
- CONFORTEC SRL (CUI RO16863466)
- Cod CPV
- 43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174 RON
- Valoare atribuită
- 174 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 11:18
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
174 RON
din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro