Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGAAB AGRO GLYFO - Erbicid Total(GLIFOSAT 360g/L)

Număr anunț
DA20440804
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI RO25034130)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264 RON
Valoare atribuită
1.424 RON
Data publicării
24.05.2018 13:00
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.424 RON

din 1.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.