Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROASCA FANEM

Număr anunț
DA20416480
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,20 RON
Valoare atribuită
207,20 RON
Data publicării
22.05.2018 15:16
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,20 RON

din 207,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.