Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si finisaje Camin Cultural Vaideeni,judetul Valcea

Număr anunț
DA20452233
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
GIOANCĂ ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 25653293)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.323,64 RON
Valoare atribuită
17.323,64 RON
Data publicării
25.05.2018 12:15
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.323,64 RON

din 17.323,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.