Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie sanitara

Număr anunț
DA20450750
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
DESERVCOM SRL (CUI RO1204270)
Cod CPV
45231112-3 · Instalare de retea de conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941,17 RON
Valoare atribuită
2.941,17 RON
Data publicării
25.05.2018 11:08
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941,17 RON

din 2.941,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.