Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziţie ciocan rotopercutor cu burghie si picamer, Anunt ADV1008158

Număr anunț
DA20449295
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.737,52 RON
Valoare finală
14.737,52 RON
Data publicării
25.05.2018 10:04
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.