Atribuită Cumpărare directă

BISON MASTIC LEMN MESTEACAN 300ML TC 2.00 COLT EXT STEJAR VERONA 836 4.00 KNAUF SURUB GIPSCARTON TN

Număr anunț
DA36276719
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
112,02 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,02 RON