Atribuită Cumpărare directă

Accesorii informatice ref.24980

Număr anunț
DA36276788
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.320,51 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.320,51 RON