Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet anunt ADV1010124

Număr anunț
DA20446823
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
ROMSIR-IMPEX SRL (CUI RO6218870)
Cod CPV
32551500-5 · Cabluri telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.079,40 RON
Valoare atribuită
13.079,40 RON
Data publicării
25.05.2018 08:04
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.079,40 RON

din 13.079,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.