Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare si instalare sistem avertizare sonora si luminoasa, servicii RAR

Număr anunț
DA20451410
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
Furnizor / câștigător
FLASHALARM ELECTRIC SRL (CUI RO18837943)
Cod CPV
51000000-9 · Servicii de instalare (cu exceptia programelor software) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.484 RON
Valoare atribuită
3.484 RON
Data publicării
25.05.2018 11:37
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.484 RON

din 3.484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.