Ofertă refuzată Cumpărare directă

Logistica servicii catering

Număr anunț
DA20450274
Autoritate contractantă
COMUNA STALPENI ARGES (CUI 4122558)
Furnizor / câștigător
ADRILAR ARGESIS START SRL (CUI 37790057)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
25.05.2018 10:48
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.