- Număr anunț
- DA20439086
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
- Cod CPV
- 39711360-0 · Cuptoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.689,08 RON
- Valoare atribuită
- 22.689,08 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 11:59
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.689,08 RON
din 22.689,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro