Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bridion 100mg/ml sol.inj*10fl*2ml
- Număr anunț
- DA20452270
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.890 RON
- Valoare atribuită
- 2.890 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 12:16
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.890 RON
din 2.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro