Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Dirigentie de Santier in domeniul CFDP

Număr anunț
DA20450337
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
Hortolomei Gh. Paul (CUI 22219797)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.312 RON
Valoare atribuită
36.312 RON
Data publicării
25.05.2018 10:51
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.312 RON

din 36.312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.