Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificarea proiect Modernizare si dotare Scoala Primara cu clasele I-IV si Gradinita
- Număr anunț
- DA20449149
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCIUMI (CUI 4291611)
- Furnizor / câștigător
- PROIECTARE CONSULTANŢĂ INSTALAŢII SRL (CUI 36641405)
- Cod CPV
- 71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 09:59
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro