Atribuită Cumpărare directă

Inspectie tehnica motostivuitoare

Număr anunț
DA36277773
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.112 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.112 RON