Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA ECOLOGICA PENTRU IMPLEMENTAREA PROIECTULUI ROHU62- CORIDOR VERDE FARA FR
- Număr anunț
- DA20414116
- Autoritate contractantă
- Comuna Odoreu (Consiliul Local al comunei Odoreu) (CUI 3897424)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA CARPATINA ARDELEANA - SATU MARE (CUI 14133147)
- Cod CPV
- 90713000-8 · Servicii de consultanta in probleme de mediu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 108.000 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:00
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108.000 RON
din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro