Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in management de proiect pentru proiecte de dotari
- Număr anunț
- DA20452688
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
- Furnizor / câștigător
- ROUTE E60 SRL (CUI RO24810578)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 12:33
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro