Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului hotelier si pentru restaurante (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta si intretinere a utilajelor de bucatarie bertos
- Număr anunț
- DA20448479
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- TRENDY ALIEN SRL (CUI RO26704204)
- Cod CPV
- 50880000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului hotelier si pentru restaurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.920 RON
- Valoare atribuită
- 6.656 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 09:33
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.656 RON
din 5.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro