Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Kit inlocuire trusa sanitara de prim ajutor, KIT REUMPLERE TRUSA MEDICALA *OFERTA SPECIALA*
- Număr anunț
- DA20399070
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,50 RON
- Valoare finală
- 296,50 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:17
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.