Atribuită Cumpărare directă

Alcool etilic (Etanol) nedenaturat absolut, grad biologie moleculara, 1L

Număr anunț
DA36279201
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.840 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.840 RON