Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse primarie

Număr anunț
DA20454782
Autoritate contractantă
Comuna Popesti (CUI 2541126)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI RO1465985)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,74 RON
Valoare atribuită
377,74 RON
Data publicării
25.05.2018 13:49
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,74 RON

din 377,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.