Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carte scolara

Număr anunț
DA20453637
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 LIESTI (CUI 21911225)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.936,60 RON
Valoare atribuită
1.936,60 RON
Data publicării
25.05.2018 13:08
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.936,60 RON

din 1.936,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.