Ofertă refuzată Cumpărare directă

FARFURII PLASTIC UNICA FOLOSINTA SET 100 BUCATI / FARFURIE UNICA FOLOSINTA SET 100 BUCATI

Număr anunț
DA20452814
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,70 RON
Valoare finală
41,70 RON
Data publicării
25.05.2018 12:37
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.