Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA20454459
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,30 RON
Valoare atribuită
36,30 RON
Data publicării
25.05.2018 13:36
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,30 RON

din 36,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.