Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti conform comanda nr 24/ 04.05.2018

Număr anunț
DA20384966
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VALCEA (CUI 2649528)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,20 RON
Valoare finală
219,20 RON
Data publicării
18.05.2018 11:37
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
26.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.