Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE BIROU

Număr anunț
DA20454120
Autoritate contractantă
U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.838,70 RON
Valoare atribuită
1.838,70 RON
Data publicării
25.05.2018 13:25
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.838,70 RON

din 1.838,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.