Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizarea lucrărilor de înregistrare sistematică a imobilelor din UAT Comuna Sintamaria Orlea
- Număr anunț
- DA20453796
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
- Furnizor / câștigător
- LĂSCONI ADRIAN-CONSTANTIN - CADASTRU, GEODEZIE, CARTOGRAFIE (CUI 36496305)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.163 RON
- Valoare atribuită
- 26.163 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 13:15
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.163 RON
din 26.163 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro