Atribuită Cumpărare directă

Tuburi Green Beads cu bile pentru omogenizarea probelor de tesut, 100buc/pachet

Număr anunț
DA36279519
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON