Atribuită Cumpărare directă

Servicii privind realizarea doc. pt. conceptul general al Pavilionului Romaniei la Expo 2025 Osaka

Număr anunț
DA36279528
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
FREE DESIGN STUDIO DE ARHITECTURA SRL (CUI 18414811)
Cod CPV
85312320-8 · Servicii de consultanta profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
62.016 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.016 RON