Atribuită Cumpărare directă

0382-PACHET FOERCH-Activitatea Salubritate Stradala

Număr anunț
DA36279640
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI 13031718)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.227,06 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.227,06 RON